گذار از چالش­های مختلف و پیچیده بخش صنعت و در نتیجه حرکت در مسیر توسعه پایدار منوط به افزایش دانش فنی متخصصان با تکیه ‌بر تحقیق و پژوهش می باشد. توسعه اقتصادی هر صنعتي بدون پرداختن به امر تحقیق و پژوهش با موفقیت چندانی همراه نخواهد بود و در واقع پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر كسب و كار به شمار می‌آید.

نگاهی گذرا به عملکرد سازمانهای بزرگ نشان می دهد که سازمانها برای نیل به موفقیت، وابستگی شدید به نقش پژوهش و فن آوری دارند. تقاضاهای تغییر یافته مشتریان، افزایش روند توسعه فن آوریها و مهمتر از همه رقابت شدید بین المللی باعث افزایش این مقوله در سازمان مي شود. صنعت نیز برای بهبود مدیریت پژوهش خود نیازمند جذب نتایج تحقیق است و تحقیقات سازمان یافته موتور پیشرفت همه صنايع امروزی است.

از سوي ديگر وجود مراكز علمي و دانشگاهي معتبر در سطح استان، نياز به ايجاد ارتباط بين صنعت و دانشگاه را كه همواره توسط راهبران كشور بر آن تاكيد اما متاسفانه هميشه مغفول مانده است، بيش از پيش احساس مي شود. به همين دليل شركت انديشه پژوهان اديب در راستاي ماموريت و چشم انداز خود و با ايجاد تيم هاي تخصصي متشكل از اساتيد و فعالان علمي دانشگاه ها و نيز مجربين حيطه صنعت در حوزه هاي منابع انساني و مديريت اقدام به انجام بستري مناسب جهت پژوهش و تحقيق در اين زمينه نموده است كه اميد مي رود نتايج آن بتواند راه گشاي مشكلات موجود در سازمان ها باشد.

 

     
 آموزش    پژوهش    مشاوره  

 

رویدادها

 

   
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
  
 

 

آرشیو دوره های 1397

 

دوره های آموزش سازمانی

نکته روز

روز جهانی کار و کارگر

روز جهانی کار و کارگر...

ادامه مطلب

 مدل یادگیری سازمانی در عمل

مفهوم یادگیری سازمانی در منابع علمی... 

ادامه مطلب

تیم ما

تماس باما

نقشه

 

           
                 

با شماره 09035073286 

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

      

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه انديشه پژوهان اديب می باشد

طراحي سايت توسط پوميش